Walther P 22 nazory + rady pls

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eloquent_montalcini

Walther P 22 nazory + rady pls

Príspevok od používateľa eloquent_montalcini »

Zdravim .... rozmyslam nad kupou tejto konkretnej plynovky a tak by som sa vas chcel opytat, ci s nou mate skusenosti, ake mate na nu nazory a podobne ... nechcem kupit shit ... ak by bolo nieco v rovnakej cene ako spominany kusok, tak pls poradte ... voprad dakujem
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

co povedat, mam, nelubi sa mi. Nie vyzorovo ale konstrukcne... System poistky je totalne nestastny. Pre predstavu...poistka len zabranuje aby kladivo neudrelo priamo na ihlu, cize takzvane spravi vystrel na prazdno, vobec nezabranuje odtiahnutiu zbrane co je naozaj o nicom. Tej poistke by som svoj zivot do ruk nezveril....takisto podavanie naboja do hlavne ide dost nestastne, obcas sa ti moze zaseknut, aj ked sa mi to stalo len raz zatial. Co sa tyka materialu, kokovy je len zaver, spodok je z plastu, velmi nachylny na skrabance a odreniny, zasobnik moc silno nedrzi, celkovo je to take z kvetu makoveho..
Naposledy upravil/-a romanon v 21 Júl 2009, 07:50, upravené celkom 1 krát.
eloquent_montalcini

Príspevok od používateľa eloquent_montalcini »

a nieco v danej cenovej relacii ine by nebolo ? :)
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

to romanon
nechces ju predat???
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

No, mal som ju tyzden doma a nezdala sa mi az taka zla, hlavne je velmi mala,da sa schovat hocikde. Vystrielal som z nej iba asi 20 ks slepakov a par plynakov,takze neviem sa moc vyjadrit ku spolahlivosti.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ja som ju mal kedysi tiez.Vystrielal som z nej raz na silvestra 100ks a slapala jak hodinky.Myslim,ze je to 1 z najlepsich plynoviek na trhu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"