I. kolo Komárňanskej ligy v praktickej streľbe

inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...najlepsie sa naucis od panictva...aspon nechytis zlozvyky a zle grifi... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

... nešpekuľujte ako učni so SigSavermi. Príďte, prihláste a pridajte. Dokedy chcete čakať a byť panicmi ? Ozaj kto dal panicovi ZP :oops: Vraj posledná panna na Slovensku bola Margita Besná odkálsi z Poavažia 8)
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Aj tak musim este vybavicku kupit :roll: Ozaj,chranice oci a sluchu musim mat vlastne? Ozaj a opasok som nasiel najdlhsi tusim 130 centi :lol: Dlhsie sa nerobia? :lol:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

733thunder napísal:Ale ja som v tomto smere panic :oops: Tak radsej budem iba cihat a pytat sa :D
no tak to sme dvaja :wink: s tym sa da niečo robiť, nie? :P
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Ved ja sa osmelim :D
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to thunder + pištolníčka: zoberte sa obaja na siluetovú streľbu a dívajte sa čo a ako sa to robí. Thunder nebude panic a zistíte obaja aké vybavenie - ochranné pomôcky - vám treba./ na strieľanie/. Ináč thread: Púzdra na zbrane, príslušenstvo a inééééééé... http://www.youtube.com/watch?v=ubdfGqgs ... r_embedded
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

...
Naposledy upravil/-a Ja som v 13 Máj 2011, 14:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

SmokeJack napísal:Chcel by som sa spýtať keďže mám K100 P1 bez poistky pri štarte keď mám náboj v komore tak musím mať spustený kohút na ozube :?:
Čítal som pravidlá a tak som to pochopil, či... :oops:
Ano pokial nemas poistku,kladivo dole vraj nie ani na ozube ale uplne dole,tak mi vravi elita :lol: Hlavne v productione,neviem ci to bude niekto sledovat aj na level 1,ale vraj aj 15ran iba v zasobniku.Ked strielas standart tak zbran nabita,kladivo v zadu a zaistena zbran.PS-vsetci novacikovia,nebojte sa nik vam s nosa neodhryzne,sme tam my WFC nas sa boja :lol: lepsie je ked budete kazdy v nejakej nasej partii,lebo niekedy ani moc casu nemame kecat,sme zaujaty chybami superov a srandickami na ukor specialov :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Peter
prispievateľ
Príspevky: 100
Registered for: 21 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter »

To: BALISTIK kontrola 15 nabojov bude na kazej sutazi, staci 16 ranovy stage, startova pozicia bez naboja v komore.... a ked to niekto odstriela bez preb. je problem... ide do openu.... Novacikovia nemusite sa nicoho bat, na kazdom stage staci povedat rozhodcovi ze strielate prvy krat a on vam povie co na danom stage mate robit a naco si davat pozor....
Peter
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Preto som v standarte :lol: ja nerat setrim nabojmi :twisted:
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Registered for: 20 years 11 months

Príspevok od používateľa add »

Ja som napísal:... mam len mlocka a 2 zasobniky...
Prinajmensom by som doporucil kupit este jeden zasobnik - nie su neobvykle ani stage s 32+ ranami. Pripocitaj si k tomu par nevydarenych ran, ktore budes opravovat a zistis, ze by si musel nosit vrecka plne nabojov a v polke stage si sadnut a paskovat zasobniky :-)

S inou vybavou si zatial nerob starosti - ja som celu minulu sezonu odstrielal s padlom od Fobusu, dvojitym+jednoduchym puzdrom na zasobniky (samozrejme sluchadla a okuliare).
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Prísť na súťaž a iba sa pozerať, je ako byť kvetinkou a nerozkvitnúť :) ako Peťo správne poznamenal, je fajn upozorniť rozhodcu, že tento typ súťaže absolvujem prvý krát. Rozhodca bude jednak obozretnejší a tiež Ta upozorní na čo si máš na danom parkúre dávať pozor, takže obojstranná spokojnosť. inak čo sa týka zbrane bez poistky, je jedno, v akej divízii strieľaš (pre WFC sa z dôvodu počítania bodov doporučuje divízia Standard), pri nabití zbrane pred zapúzdrením musí ísť kladivo dolu z bezpečnostných dôvodov.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 842
Registered for: 15 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

ak zozeniem troch ludi do auta, aby som nesiel sam tak by som dosiel aj ja, lebo zima bola dlha a uz sa neviem dockat a tie situacie sa mi celkom pacia, a samozrejme este amunition mi treba zohnat ale uz som sa zmotal takze......
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

bbpd napísal:Prísť na súťaž a iba sa pozerať, je ako byť kvetinkou a nerozkvitnúť :)
Uz sa pozname nejaky ten tyzden ale ze si ty taka romanticka som netusil :D

Strelcata... pozerajte sa na mna ako strielam prebijam rozoberam zasobniky pocas parkuru a robte vsetko naopak... a nemozete nic po*rat :)

PS: Spoznate ma taky fesak v uzadi :roll:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

733thunder:
Nepotrebujes strelecky opasok, urcite nie v zaciatkoch.
Dobre ti posluzi hociaky 'civilny', ktory ti udrzi gate a puzdra. Neskor uvidis, co chces.

Ked to zhrniem, minimalne poziadavky na vybavu su:
- ochrana sluchu (stuple alebo chranice tzv. sluchadla)
- ochrana zraku
- zbran (raz 9Luger a viac, resp. .38Special u revolvera)
- opaskove puzdro na zbran prekryvajuce lucik (vonkajsie alebo vnutorne)
- zasobniky, idealne aspon o jeden viac nez treba na 32 ran (podla zbrane)
- zakladne bezpecnostne navyky :!:
- dobra nalada :wink:

Schvalne som tam nenapisal opaskove puzdra na zasobniky, kedze tie v nudzi mozes tahat napr. zo zadneho vacku nohavic. Nie je to urcite idealne, ale da sa aj tak.


noacoak:
Ked uz, tak "taky urasteny svalnaty fesak v uzadi" :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"