Strana 16 z 18

Re: Potraviny

Napísané: 31 Dec 2013, 08:59
od používateľa slimaaak
Aj tak pri tom vsetkom svinstve co je okolo nas este aj toto tahat domov ked to nieje nevyhnutne no neviem, neviem... Vazte si zdravie...

Re: Potraviny

Napísané: 31 Dec 2013, 12:16
od používateľa Zlomizub
slimaaak, preco svinstvo?
Zavries izbu, zapnes ziaric na casovac a ides prec.
Skor to vidim ako obavu z neznameho :)

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 17:08
od používateľa bujny
Dostali sme teraz na predajňu čokoládu Scho-ka-kola Páči sa mi na tom energetická hodnota a obsah kofeínu, pre dlhšie pochody, presuny, alebo proste ak by som potreboval byť dlhšiu dobu bez spánku celkom dobrá alternatíva, mám aj iné dôvody, ale nebudem to rozvádzať. Názor?

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 17:12
od používateľa inspiring_newton
bujny
zastavim sa , zoberiem na ochutnanie :)

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 17:15
od používateľa Zlomizub
Dnes som to zbadal v potravinach, som cumel ci to je na topanky alebo na jedenie :)
Skusim :)

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 17:43
od používateľa bujny
Elektron dojdi, fajna je. Ja už som dve krabičky zožral. Do pol štvrtej rána som čumel do plafona potom.

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 18:14
od používateľa peterson
potom napíš, čo z teba vyliezlo na WC :D

Re: Potraviny

Napísané: 21 Mar 2014, 18:30
od používateľa bujny
To bolo predvčerom, žiadne významné zmeny som nezaznamenal. Odér rovnaký, spláchnuť sa to dalo :)

Re: Potraviny

Napísané: 22 Mar 2014, 22:09
od používateľa Rudo
Dones potom nejake do Istebneho na webforum stretnutie. Aspon vydrzime kecat do rana :twisted:

Re: Potraviny

Napísané: 23 Mar 2014, 12:14
od používateľa bujny
Neni problem, objednali sme aj mliečnu, tak podegustujeme.

Re: Potraviny

Napísané: 23 Mar 2014, 12:19
od používateľa Ja som

Re: Potraviny

Napísané: 23 Mar 2014, 12:55
od používateľa bujny
Obrázok na krabičke sa menil každý rok, ale áno, je to stále tá istá čokoláda od 1936. Ked dedo spomínal čokoládu v plechovke čo dostávali decká od vojakov cez vojnu, predpokladám, že to bola táto.

Re: Potraviny

Napísané: 24 Mar 2014, 10:31
od používateľa Rudo
Mna by len zaujimali dlhodobe ucinky takejto "diety". Keby sme to vzali optikou nudzovej (WTSHTF) situacie, nie je dobre ladovat sa zrovna tymto dlhodobo. Pokial viem, tak kofein okrem ineho odvodnuje. Vo vyssich davkach je to slusne prehanadlo. S takymito vecami treba narabat opatrne, hlavne pri nedostatku pitnej vody.

Re: Potraviny

Napísané: 24 Mar 2014, 10:44
od používateľa autogen
Celkom tak uplne nesuhlasim.
http://journals.humankinetics.com/ijsne ... onsumption

Kava je VELMI mierne diuretikum.Mytus pochadza z dovodu podavania vody ku kave. Ale ta sa podava na precistenie chutových kanalikov a nie preto ze odvodnuje.

Re: Potraviny

Napísané: 24 Mar 2014, 11:45
od používateľa Panzer
bujny napísal:Dostali sme teraz na predajňu čokoládu Scho-ka-kola

Aká je tam dlhá expirácia?