pistol ci revolver?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_bell

pistol ci revolver?

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

dobry den pani chcel by som nejaku plynovku (na dekoraciu pripadne silvester a mozno proti psom ale proti ludom urcite nie iba v ked nebude ine vychodisko)a rozmyslam co sa mi viac oplati ci nejaka pistol alebo to co sa mi viac paci revolver a takisto ci 2,5" alebo 4,5"neviem ci sa od seba odlisuju pacia sa mi celkom revolvery od EKOLU je to dobry vyrobca????alebo nejaky smejd???za vsetky odpovede vopred dakujem
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Mam revolver EKOL Viper 4.5". Kvalita v pohode, za tu cenu (kupil som na vystave) sa oplati. Je to urcite ovela lepsia znacka ako napriklad smejd menom Bruni.
Plynovky su dobre na silvestra a ako dekoracia, ale na obranu radsej sprej a/alebo teleskop.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

pre thomas75..
Moj nazor je taky, pokial by si chcel pouzit do poplasneho revolvera ine ako blank naboje, napriklad CS,NV... tak by sa ti to mohlo celkom vypomstit. Ono totiz plynove revolvery maju medzi hlavnou a bubienkom dost medzeru, co zapricinuje jednak to, ze sila vystrelu ucinnej latky je nissia ako pri automatickej pistoli a tak isto sa moze stat, ze cast oblaku plynu uniknuteho z tohto priestoru schytas aj ty... Preto by som viac odporucal automaticku pistol ako revolver. Pokial to chces cisto len na zabavu, dekoraciu a potesenie zaplieskat si s blank nabojmi tak je to zajedno..
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Thomas,nie som sice fanusikom plynoviek,ale keby som chcel nejaku kupit,tak by som asi vyberal z revolverov Alfaproj-vyzeraju docela solidne.Dlzka hlavne je na tebe.Zalezi na tom,ci to chces nosit,alebo mat len doma.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

ano romanom to o tych revolveroch som pocul ale mala by sa dat kupit aj nejaka krytka na ostrych je taka ale newiem ci aj na plynovkach...ale co sa tyka tak ja budem pouzivat len slepe a po pripade NV ale to na psy a hlaven ma nejaku ulohu???? ci je to jedno ci si kupim 2,5" alebo vacsiu?????
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

No ved prave ze keby schytas z toho uniku NV tak asi by si nebol moc poteseny, dlzka hlavne si myslim ze nema nejaku zvlast ulohu pri plynovke mozno sa mylim... Aj tak ti viac odporucam automaticku pistol, uz len pre vacsiu kapacitu zasobnika, vacsina plynovych revolverov ma bubienok len na 5 nabojov
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 17:03, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

Bum ale otazka je ze co by z plynaku bez inej naplne malo ist k tebe? NV naboj je praveze urceny na to aby vytriskol nieco co v obycajnom plynaku neni
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 17:03, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

ok tak existuje nejaky normalny vyrobca ze kvalita...Bruni je ze vraj smejd dobre berem a taky kimar je dobry????alebo povedzme Blow????
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Pozri na umarex.
eager_visvesvaraya

Príspevok od používateľa eager_visvesvaraya »

o revolveroch som pocul ze tam rychlo odchadza pierko na bubienku......co je na tom pravdy?? ale inak je to machrovinka...... 8)
friendly_golick

Príspevok od používateľa friendly_golick »

Určite sa viplatí pištol revolver ma uník plynu medzi hlavňou a bubienkom čo v konečnej fáze pri strelbe plynových nábojoch môže paralizovať aj teba pozri videa v CN CS nechajte tom v jednom z nich je strelba z revolvera... jedin kto bol paralizovaný bol strielajúci
eager_visvesvaraya

Príspevok od používateľa eager_visvesvaraya »

dobre no povedzme ze revolver nechcem pouzivat na obranu ide mi skor o to vystrelit zo par svetlic a len tak si zapukat..... :D sa mi vidi ze revolver ma trochu vacsiu ranu ako pistol.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

ranu maju rovnaku podla mojho nazoru
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"