Slavia 630

eloquent_heyrovsky

Slavia 630

Príspevok od používateľa eloquent_heyrovsky »

Aky ma asi dostrel? niekde som cital ze 350 metrov v bezvetri... neni to niako vela? :) A este ake Strelivo je najlepsie na lepsiu priepaznost...Gulicky ci Diabolky magnum(z ostrou spickov)?
A od kolko rokov sa moze strielat zo vzduchovkov? 18 ci 15? :)
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Strielat mozes aj od 8 :D len predaju ti ju a legalne ju mozes drzat a nosit od 18. Diabolky su dobre JSB Exact. A neviem naco robis dva thready o tom istom probleme.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

k 1 otazke som sa vyjadril v inom vlakne ale cudujem sa ze kto mohol napisat taku sprostost....ved to uz su malorazky a nie vzduchovky c.2- na prieraznnost gulicky (broky) ale ja by som s tym nechcel strielat lebo je to dost nepresne to preto lebo brok sa v hlavni nerotuje a leti si ako chce ale diabolka ano a preto je diabolka presnejsia a len o kus slabsia ale ked si kupis povedzme boxer alebo magnum (to je to iste ibaze v kovohutach je to boxer a u gama a ostatnych je to magnum) tak je to postacujuce.....mimochodom najlepsie lovecke diabolky na lov skodnej su asi JSB predator ale to zodpoveda aj ich cene...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:24, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

dobre takze som sa sekol....brok "vie" rotovat ale ako on chce
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:24, upravené celkom 2 krát.
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ja neviem kde na take blbosti chodite ze gulicka rotuje ako chce v hlavni...???
Mne sa to tiez nezdalo a overil som si to takto. Strelil som gulicku na dialku do hrubeho molitanu, aby mi ju zachytilo a nebola zdeformovana. Vytiahol som ju a na nej bolo KRASNE NAREZANYCH 12 drazok. Presne tolko mam v hlavni. Ziadne divne rotovanie, nic. Isla hlavnou tak ako ja mala. Tocila sa rovnako ako diabolka!
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

takze som sa mylil.....ale gulicka neni velmi presna v kazdom pripade ja by som strielal aj strielam len s diabolkami a brok nechcem ani vidiet na streleckom som s nimi strielal a nepacilo sa mi to
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ja zas len gulicky :D Uz som ich vystielal tisice a nemozem ich vynachvalit :D A presnost maju nahodou celkom dobru, ale zas je jasne ze nije na strielanie na 50 metrov. Ja som si ich oblubil kvoli ich prieraznosti, tu maju velmi dobru.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"