Ruger SR-22

Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years

Ruger SR-22

Príspevok od používateľa wizzard160 »

http://www.remington.com/products/firea ... 7-vtr.aspx


Poculi ste o tejto malorazke?? V PO ju maju za 370 eciek tak ma stekli myslienka ze si urobim radost :) Len zase ak ma nejaku zlu povest alebo nieco podobne (ako napriklad GSG 5) tak aby som nespravil chybu.
Naposledy upravil/-a wizzard160 v 11 Okt 2011, 10:40, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Berem otazku s5 som na nete popozeral a ten remington je dost zavadovy tak kaslem nan ale zase je tu

http://www.ruger.com/products/sr22/models.html

ktora ma velmi dobre ohlasy len teraz neviem ci sa da niekde na SK zohnat tak ci ste ju niekto niekde nezazreli. :?: :?: :?:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ked chces slusnu , presnu a spolahlivu samonabijaciu malorazku, chod do Ruger 10/22T v nereze, ten sa da v CZ zohnat celkom bezne.

Nevyzera sice tak tacticool ako SR22 ale je to overeny model.

Ak chces za kazdu cenu orailovany tacticool M4lookalike , spytaj sa Rasta ako bol spokojny s Waltherom M4 OPS
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

mm pekna, len ta cena :/ Inak ta 10/22 je celkom spolahliva malorazka, takze neviem ci by som tuto SR-22 porovnaval s umarex-"waltherom".
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Tak ta cena by bola v cistom prevode cca 450 e + dovz nvm si predstavit kolko stoji ale tak max 600e ak by stala si myslim a aspon na wiki som sa docital ze ta SR-22 je na rovnakom principe ako 10/22 akurat je ako vravite tacticool oblecena :twisted: cize spolahlivost by mala byt rovnaka rovnako na nete som na nu nenasiel krive slovo hlavne od usa uzivatelov na rozdiel od toho sice lacnejsieho Remingtona. No len na sk som od rugra videl v pradjniach apson tu v KE iba kratke revolvery hlavne a potom Mark III tak ci neviete o mieste kde ju maju a da sa vosahat a podobne ak nie tak zajdem asi do ke a popytam sa co by stala na dovoz extra pre mna :D


Edit: Inak ani ta 10/22T nevyzera zle tak asi porozmyslam. Vdaka za tip :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

na rovnakom principe ako 10/22 moze byt ale som zvedavy ake do toho idu zasobniky, na tom linku napotvoru nie su odfotene. Prave podavanie nabojov je u samonabijacich malorazok znacne chulostive miesto
Používateľov profilový obrázok
wizzard160
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa wizzard160 »

Tie iste co do 10/22 prave to som na nete nasiel ze sa ruger v tomto lisi od ostatnych .22lr klonov AR15tky ... takze teraz len zalezi na cene za sr - 22 a ruger 10/22 jedno z toho urcite :)

http://tonyrogers.com/weapons/Ruger_SR-22/index.htm


obrzaok dole
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa sego13 »

... a dovaza niekto toho Rugera aj na slovensko ?
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

bwarms skalica
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa sego13 »

pozeram e-shop na bwarms ale asi to zrusili, bo .22 nemaju od Rugera nic
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2880
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

kupil si toho SR22? Ja som to mal dnes vrukach u milatu a celkom sa mi pozdava vzhladom na to ze na SR nie je sanca sig522
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

U Milatu som si ho nedavno osahal aj ja, a velmo sa mi pacil. Ako uz bolo spominane, je to 10/22ka v 'tacticool' kabate.

Vyhoda je ze je to asi najspolahlivejsi a najoverenejsi .22kovy mechanizmus, dobrych zasobnikov sa k tomu da zohnat hafo (od 10ranovych az po 50 ci 100kove bubny), rovnako 10/22 alternativne spuste a pod., plus na SR22 pasuje obrovske mnozstva ARkoveho prislusenstva (od pazieb, cez rukoviatky, mieridla, atd.) a cena je tam tiez vcelku rozumna. (inak, v statoch je SR22 cca dvakrat drahsia nez 10/22ka, v europe je ten rozdiel minimalny).

Ak to ale niekto chce na lacny ARkovy trening, tak aj ked ma podobnu ergonomiu, ovladacie prvky sa na SR22 od AR15iek odlisuju (iny vypust zasobnika, natahovacia paka vpravo, atd.). Na bezne plinkanie ale eno-nuno :wink:


Ja som nedavno zvazoval Siga 522ku s kratkou hlavnou, ale take nieco zohnat u nas sa ukazuje ako sci-fi, takze sa obzeram po alternativach a SR22 je jednym z 'hlavnych podozrivych' :twisted:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2880
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

priznam sa ze mna zaujala v novej streleckej revue tema takticka malorzka, ta sutaz, po malorazke poskulujem uz dlhsie..
viem ze na presnost a vseobecne by bola asi lepsia opakovacia ci jednoranova malorazka, ale tak nech je to aj na vyblbnutie a nech to vyzera taktiCOOL, ze ano :D

Co sa tyka siga, tak je mozne ze bude tento rok (snad uz doleta) par kusov v CZ cez Banzai aspon podla ich mailu (viz topic SIG), ale ja tak nerad cakam :D a ten SR22 vyzera naozaj pekne a aj sa da vycackat...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"