Steel Cup 08.09. Rimavska Sobota

inspiring_austin

Steel Cup 08.09. Rimavska Sobota

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

http://www.sskmagnum.estranky.cz/ krasne stejdze...ideme?
:shock:
Používateľov profilový obrázok
PEPIK
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa PEPIK »

Samozrejme že ideme že sa pýtaš. :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Spartakiadu lava,prava,preskoky ja mam rad :twisted:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Pekna sutaz, pozdravujem chalanov z Tekova, Balistika a coskoro teda u nich! Sa tesim!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Servus aj ja ta pozdravujem,az na +20sek penaliziacie za nonshot,miss,čo sa mi zdalo prehnane :roll: som zažil jednu peknu sobotu s partiou priatelov.Tešim sa na Tekov :wink: Dufam ze aspon tam nebude spartakiada :x
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

tak vies, ten kraj je plny nopleasakov, preto ich musi aj emil chranit takou vysokou penalizaciou :D
Používateľov profilový obrázok
50lv
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa 50lv »

steel cup bol celkom fajn...náš squad úplne skvelý, teším sa že sa stretneme znova a nie len v Tekove :wink: abakan dúfam že k nám doneseš aj pár strelcov z blavy... balistik: mi sa už uvidíme tradične, nachystáme ti nejakú špecialitku... :lol: a dúfam že zas dostanem pár dobrých rád od Jožka... :idea:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozko mi radil?Tam nemal co d****** pretek hned od prveho stage.Len pripravte krasne stage kde budu aspon tri nabojnice v lufte!PS:myslel som si ze mna uz nic neprekvapi,ale ano RS.Prajem im o rok vela ludi :twisted:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Len sa mi to zda Rastik alebo si nadobudol pocit ze situacka uz nie je celkom to co byvala? :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ano uhadol si nieje co byvala,vkradol sa tam biznis!Nemam uz radost ze si strelim,ale pocit ze tam kuju ako a co vymyslia.Odradza to vela strelcov,dalsich odradilo,nie prilakalo.Uprednostnim Tekov pred Mssr,aj ked budem hadam do 20 nominovanych!Pokial na rok nebudu robit stage pre ludi,ale tajne,FBI stage,akrobacie na lavicke,pripadne mi este nohy uviazu,daju 20sek za procku tak tam nepachnem,ani nik od nas.Howg!Radsej pojdeme na IDPA alebo Los.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nerozumiem, čo je 'biznis' na tom, že robia "tajne,FBI stage,akrobacie na lavicke"? Sám píšeš, že to viac strelcov odradilo než prilákalo, to mi z pohľadu biznisu (=zisku) nedáva zmysel.

To nevŕtam, len sa pýtam, lebo som to nejako nepochopil.
Do RS bohužiaľ osobne nechodievam, keďže je mi to ďaleko. :(
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Balistik, pevne verim, ze si po odstrielani povedal osobne Emilovi par teplych slov od srdca aby mohli pripadne padnut na urodnu podu.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Vraj vsetko bolo narocky tak urobene,dakujem uz nemusim,radsej si buchnem kvalitny level 1,2,3 pod SADS!Alebo pohodovu Oravu :lol: Naco riesit veci neriesitelne,strelci sami pochopia kde je im najprijemnejsie.
friendly_elion

Príspevok od používateľa friendly_elion »

Ahojte Balistik, abakan. Tešíme sa na vás v Tekove. Niečo vymyslím, aby ste si schuti zastrieľali. Ako písal Balistik, náš squad v RS bol super. Je pravda aj to, že ma Steel Cup sklamal. Na stages som sa necítil dobre. Boli divné. také neučesané a stále sa opakujúce ťahy. Nič kreatívne. Budem si vyberať asi iné súťaže. Škoda, rád som chodil do RS, ale od určitej doby sa to začalo kaziť a chýba tam už veľa strelcov, ktorí zanevreli na RS. Hnevá ma to
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"