2.kolo Pohar LOS-SK 21.9.2013 Cachtice

inspiring_pike

2.kolo Pohar LOS-SK 21.9.2013 Cachtice

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Keďže sa na hornej strelnici koná stretnutie LT, zaujíma ma či máte zatiaľ dostatok prihlásených účastníkov na pretek. A teda či nehrozí že sa pretek nebude konať pre nezáujem strelcov.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Predpoklada sa, ze strelci si rano odstrielaju LOS, ktory tentoraz startuje skor a stage su komponovane s ohladom na `zrychlene riesenie` a potom sa posunu planovane na hornu strelnicu. Je to aj kapacitne vyvazenie programu na hornej strelnici, aby sa zbytocne nevytvaral prehnany zaujem :-)

Pretek sa konat bude. Je chapany ako sucast akcie LT...
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

eloquent_lovelace

Príspevok od používateľa eloquent_lovelace »

Excelentny zavod s prijemnymi a neocakavanymi prekvapeniami na kazdom stage. Velka pochvala. Osobne najviac sa mi pacila strelba za pohybu a cvicenie s cislami.
V nedelu sme dali este Majstrovsva CR v LOS. Cakali sme "creme de la creme" kedze sa jednalo o vrchol CZ sezony a popravde akykolvek SK LOS zavod z minuleho rocnika je kvalitou stages o rad vyssie ako to co sme videli v CZ. Sklanam "klobouk" ;)

Jo.
lekar.t
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa lekar.t »

LOS-SK realizační team znovu dokázal postavit super rozmanitý závod.
Já jsem se po dlouhé době zůčastnil jen jako střelec a bavil jsem se královsky.
Podobné situace jsou jen Moravě v GunCentru(Otrocivice) a někdy ve Svitavách.
Dík za to.


To Joco : v Čachticích 6 situací za 4h a kousek
MČR bylo cca 110 lidi situací 8 původně takže časově pravda náročnější.
Shodneme se, že tajné jsou lepší. 8)
Už od začátku mají D.T. a M.N. můj obdiv za VEŠKEROU práci a nasazení především pak rychlost, organizaci.
Srovnání LOS SK má jen v Otrokovicích a to v situacích.
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Opäť to bol pekný a zaujímavý pretek. Škoda toho prekrývania sa so stretnutím LT. To sa však už podľa organizátorov tohto stretnutia nabudúce zmení, takže fajn. Už teraz sa tešíme na tretie kolo pohárového preteku LOS do Sielnice :lol:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Famozny pretek, zo vsetkych mojich pretekov (ipsc vratane) som sa najviac bavila, bolo to dobre, rychle, okrem toho ze kazdy stage bol vyborne vymysleny, napadity, zaujimavy, tak sa mi pacilo, ze sa riesili vzniknute mini problemy na mieste a nebolo to jesitne, to velmi ocenujem- napr. po casovo narocnom parkure sme nemuseli cakat na svoj squad ked dalsi stage bol dlho prazdny, rozhodcovia sa okamzite rozhodli ze mozeme indivindi pokracovat a stretnut sa na dalsom. Vsetky parkury sa mi ratali, najviac asi ten dole hlavou, vyborne vyborne vyborne, tesim sa na dalsie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
infallible_cray

Príspevok od používateľa infallible_cray »

Touto cestou by som sa chcel podakovat organizatorom druheho Kola LOS v Cachticiach.
Bol to moj 4 pretek a podla mojho sukromneho nazoru maju preteky stupajucu uroven. A tento bol naozaj velmi zadareny, stage boli zaujimave, velmi plynule, proste pekne.

Vyzerali tak nejak prirodzene a jednoducho takze sa za ich pripravou asi skryvala kopa rozmyslania a pripravy.

Co by som chcel vynimocne ocenit bolo to, ze rozhodcovia umoznili presun ludi medzi stage v pripade, ze ludia cakali na uvolnenie nasledujuceho stage. Konkretne rozhodcovia na stage 5 brali volnych ludi mimo poradia pokial mali na stage volno aj ked to pre nich znamenalo robit opakovane minibriefinky pre skupinky ludi. Cim podla mna vyrazne prispeli k plynulosti preteku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"