Puzdro Raven Concealment

inspiring_chandrasekhar

Puzdro Raven Concealment

Príspevok od používateľa inspiring_chandrasekhar »

Tak konecne mi pricestovalo to najlepsie puzdro na Glocka ake som kedy mal.
Da sa jednoducho objednat a aby ste necakali moc dlho tak treba vyberat z ponuky QuickShip products
www.ravenconcealment.com
Material: Kydex
Model:Phantom Modular Holster plus IWB soft loops celkova cena 129,98 us dolars
Typ:Glock 17,pravak,10 stupnove skosenie,full body shield.
Cakal som presne mesiac ale cakanie sa oplatilo.
Perfektne kopiruje tvar tela ci ho pouzivam ako vnutorne alebo ako vonkajsie.
Dobre tam drzi zbran,je to paradne vytvarovane.
Oplati sa investovat a budete mat dve puzdra v jednom a nebudete skusat a kupovat ziadne ine ako ja.
Mam aj original Glock puzdro aj fobus aj blackhawk ale tomuto sa nevyrovna nic
Toto puzdro vam usetri mnoho dalsich penazi za ine puzdra.

A to kliknutie zbrane do puzdra si zamilujete...

A este info pre strelcov IPSC ked chcete poriadne sportove puzdro tak jedine DAA Race Master Holster...
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

Gratulujem ku kupe dobreho puzdra zo zamoria.
Ja som napisal Bohuskovi a urobil mi lepsie, za menej nez polovicu a cakal som asi tyzden. A bolo este teple, ked dorazilo. 8)
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Bohusko aj mne robil dva kusy, na k100 a na 1911, som velmi velmi spokojny
friendly_einstein

Príspevok od používateľa friendly_einstein »

Chalani mam otazku k tym Bohusovim puzdram...je mozne ich pouzivat tak ako tie Raven? Myslim, ze ci ho mozem pouzit aj ako vnutorne aj ako vonkajsie? Samozrejme, ze uchyty na opasok je potrebne prehodit,atd..

Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ako ktoré, samozrejme (http://www.bpholsters.sk/produkty.html).
Pri takom Shark-u či Combat-e to v princípe asi nebude problém, stačí prehodiť úchyty na druhú stranu (a možno trocha upraviť/vyhladiť tvar puzdra).
U Pirane v základnej verzii to bude chcieť niečo viac, nakoľko tam budeš pravdepodobne potrebovať úchytové plochy na klip z oboch strán puzdra.

Ale inak to poviem - premysli si, čo a ako chceš, popozeraj puzdrá konkurencie (Raven, BladeTech, CustomCarryConcepts, JM Custom, Blackhawk, White Dog, ...), pofoť či stiahni jednotlivé detaily iných riešení.
A napíš Bohušovi - aký typ puzdra chceš, s akými úpravami, čo to má a čo nemá robiť atď.
Týmto spôsobom sa určite dostanete k uspokojivému výsledku :)


Ale aj v prípade, že v tomto trocha tápaš a nevieš presne, čo by si mal vlastne chcieť, len sa ho jednoducho opýtaj. Poradí ti a určite sa spolu nakonieck niečomu súdnemu doklepete.

Hm, teraz neviem, či som vlastne zodpovedal tvoju otázku... :twisted:
friendly_einstein

Príspevok od používateľa friendly_einstein »

Yarco: dakujem za odpoved. Puzdra su trosku moja slabost. Odkedy mam svoje G ( uz to bude nejaky ten piatok) davam na neho pozor, cistim ho, moznov viac ako treba, ale to je zasa moje presvedcenie, ze zbran ma byt cista a pripravena. Snazim sa ju mat bez skrabancov a to sa mi celkom dari, napriek tomu, ze ju nosim dennodenne a k tomu ju pouzivam aj v robote...Na zbrani mam svetlo (streamlight TLR-2 ) a truglo mieridla ( a este nejake ine vylepsenia..) a hlavne kvoli svetlu je problem s puzdrami. Teraz mam na mieru robene kozene vnutorne od falca a na vonkajsie nosenie mam IMI defence. Vonkjsich mam este par, ale nic moc. Pri tomto kydexovom puzdre sa trochu bojim o opotrebenie vonkajsej upravy, ale co uz, ked sa inak neda, tak nic. Bohousovi som uz pisal, cakam na odpoved.
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Blade »

revino napísal:Gratulujem ku kupe dobreho puzdra zo zamoria.
Ja som napisal Bohuskovi a urobil mi lepsie, za menej nez polovicu a cakal som asi tyzden. A bolo este teple, ked dorazilo. 8)
V čom si myslís, že je Bohušove púzdro lepše ako RCS? Máš aj RCS aby si porovnal?
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

stačí, keď som mal RCS v ruke a mohol priamo porovnať, alebo je nevyhnutne nutné to púzdro aj vlastniť?

samotná kvalita prevedenia je porovnatelná, dokonca by som povedal, že u Bohušovnho púzdra lepšia. šlo v zásade však len o mierne kozmetické nedostatky, ktoré nemajú vplyv na funkčnosť.

RCS Phantom je však štandardná placka, ktorá sa dá v prípade núdze využiť ako veslo.
púzdro, ktoré Bohuš urobil pre mňa, je v porovnaní s Phantomom minimalistické a navyše má možnosť nastavenia svornosti. a potom tretinová cena...
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Presne tak Blade, tiez som mal RCS v ruke a nove kupim radsej od Bohusa.

...pretoze

a.) Bohus mi spravi klipy ake chcem a presne kde ich chcem.
b.) spravi mi zakoncenie puzdra presne take ake chcem
c.) spracovanie je minimalne na urovni RCS.. povedal by som ze este o kusok dopilovanejsie, predsa len je to defakto rucna praca.
d.) Bohus mi na spodnej casti puzdra spravi odtlacanie hlavne od tela take velke ake si poziadam (inak dik Yarco toto kopirujem od teba)
e.) Tak isto ako Revino tiez mam rasej mensie puzdro, nez hentaku placku ako svina... kto to ma v lete nosit
f.) je to bez cla, bez mesacneho cakania, a za polovicu

... inak gratulujem k dobremu puzdru, ale dalo sa kupit podla mna lepsie, lacnejsie a Slovenske.

PS: ako ze sa volas priezviskom ak mozem? Ze nech si ta pozriem v Slovenskom pohary SADS, aby som vedel kto mi to vlastne radi ake puzdro si mam kupit na IPSC.
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

cubitko neprovokuj!

Obrázok
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Blade »

Ďakujem za odpovede, ale nabudúce radšej otázku už ani nepoložím a zomriem blbý, lebo mi uniká pointa diskusného fóra kde na obyčajnú otázku dostanem odpovede s takými uštipačnými poznámkami a z časti aj urážkami :roll:

Nevlastním ani jedno z týchto puzdier, preto som sa pýtal na rozdiely medzi RCS a BP holsters.

cubitko, tvoje P.S. nechápem, nie sme v téme o športovej streľbe, nikdy som netvrdil, že strieľam v slovenskom pohári SADS a neviem kde v mojej otázke si videl, že som ti radil RCS?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Blade:
Chlapi zareagovali trocha nešťastne, ale odpoveď na svoju otázku si napriek tomu myslím dostal.
Vieš, aké výhody/nevýhody tam po krátkom porovnaní oboch puzdier vidia a vieš, že RCS puzdro nevlastnia.
Kľudne sa pýtaj aj nabudúce :wink:


To P.S.-ko Cubitko zavalil trocha nešikovne, smerované malo byť predpokladám na Ramzesa a jeho takmer rok starý príspevok. :twisted:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

ano zavalil som to nestastne, malo to byt na Ramzesa, vlastne cela moja reakcia smerovala na Ramzesa :P ... sa ospravedlnujem.

Kazdopadne za mojim nazorom, ze Bohusove puzdra sa kvalitou, spracovanim a designom minimalne vyrovnaju svetovej spicke si stale stojim. V moznosti si puzdro nacustomizovat ich zase o triedu predbieha.
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Blade »

Vďaka chlapi za objasnenie, trochu sme sa nepochopili. Mohol by sem niekto hodiť foto Bohušovho púzdra na opasku? Na stránke je kopec fotiek, ale foto na opasku napovie vždy viac.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vložil som to sem, nech nezasieram nesprávnu tému.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."